Szereg przeprowadzonych rozmów i nawiązanie nowych kontaktów zaowocowało założeniem Szkoły Latania w Astanie. Kursy motoparalotniowe prowadzone będą w Ałmacie od kwietnia 2013 roku. Na miejscu dysponujemy zarówno sprzętem do lotów z instruktorem, jak i dwoma wózkami jednoosobowymi Skybuggy wraz z odpowiednimi skrzydłami do wykonywania pierwszych lotów samodzielnych.

flybike kazachstan

Foto relacja z wystawy KIOGE 2012 w Ałmacie, na której wystawialiśmy sprzęt motoparalotniowy "Skybuggy".

Brak zdjęć ........ !!!?

Szereg przeprowadzonych rozmów i nawiązanie nowych kontaktów zaowocowało założeniem Szkoły Latania w Astanie. Kursy motoparalotniowe prowadzone będą w Ałmacie od kwietnia 2013 roku.

 

Szkolenia Flycar prowadzą licencjonowani instruktorzy z Polski z kilkunastoletnim doświadczeniem. Kursy latania w Kazachstanie rozpoczynamy w kwietniu 2015 roku. Szkoła Flycar dysponuje na miejscu kompletnym sprzętem do nauki latania – jedno i dwu miejscowym. Sprzęt znajduje się w Astanie.

Aby rozpocząć powietrzną przygodę z lataniem wystarczy wpłacić zaliczkę 500 $ na podane konto i zapisać się na kurs motoparalotniowy. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 marca 2015. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Kazachstan jest 9-tym, pod względem powierzchni krajem na świecie. Oferuje ogromnie zróżnicowany krajobraz - od 4-5 tysięczników na południu, kaniony bardzo podobne do Wielkiego Kanionu Kolorado, bezkresne równiny w środkowej i północnej części kraju, aż po klimaty rodem ze Szwajcarii. To wszystko okraszone niesamowitą atmosferą tworzoną przez zamieszkujących kraj ludzi. Niezwykły klimat zarówno nowej stolicy - Astany - bardzo młodego miasta, ze wszystkimi tego konsekwencjami oraz starej stolicy - Ałmaty (Ałma Ata) - 2-milionowej metropolii u podnóża Tien Szan powoduje, że mamy ochotę tam wracać i odkrywać go wciąż na nowo.

Poniżej "odrobina" tego świata.

Brak zdjęć !!!!!?


Cudowne Wyprawy ! Kilka z ciekawszych naszych wypraw....